Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe, Typ: GSB18110C
Nr art.: 070106 GSB18110C
Cena za 1 Sztuka
plus podatek VAT w obowiązującej wysokości Ceny plus koszty dostawy
Indywidualne ceny dla klientów biznesowych po zalogowaniu.
Chcesz zamówić więcej niż jeden artykuł? Do szybkiego wprowadzenia
na zamówienie
w magazynie
9 sztuk w magazynie
Wybierz rozmiar artykułu i ilość
Typ Cena za 1 Sztuka (z VAT)
Dostępność
Dodaj do listy artykułów
Udostępnij ten produkt
lub skopiować ten link
Szczegóły produktu
Dane techniczne
Liczba dołączonych akumulatorów 2 szt.
Akumulator wymienny tak
Rodzaj akumulatora Litowo-jonowe (Li-Ion)
Napięcie akumulatorów 18 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Oznaczenie producenta GSB 18V-110C
Opakowanie Walizka systemowa (L-Boxx)
Zasilanie energią Zasilanie akumulatorowe
Kolor niebieskie; czerwony
Maks. rozmiar śruby M12
Z funkcją udaru tak
Min. średnica mocowania, z oprawką szybkowymienną 1,5 mm
Maks. średnica mocowania, z oprawką szybkowymienną 13 mm
Średnica maks., beton 16 mm
Średnica maks., stal 13 mm
Średnica maks., drewno 82 mm
Rodzaj produktu Wiertarkowkrętarka udarowa
Liczba biegów/stopni 2
Maks. moment obrotowy (materiały miękkie) 47 Nm
Maks. moment obrotowy (materiały twarde) 85 Nm
Do materiału Mur; beton; drewno; metalowe; stal
Rodzaj uchwytu narzędziowego z oprawką szybkowymienną
Wiercenie/pogłębianie/rozwiercanie w beton; drewno; stal
Maks. wibracje wg EN 12,5 m/s2; 2,5 m/s2
Niepewność drgań (wartość K) 1,5
Konstrukcja silnika Silnik bezszczotkowy
Złącze Bluetooth®
Przełączanie na obroty prawe/lewe tak
Typowe zastosowanie Heavy Duty
Masa całkowita 2,1 kg
Identyfikacja i klasyfikacja
Numer artykułu 070106 GSB18110C
EAN / GTIN 4059952525464
Numer producenta 06019G030B
Opis
Wykonanie:
  • Elektroniczne zabezpieczenie silnika (EMP) chroni silnik przed przeciążeniem.
  • Mechaniczne, wielostopniowe odcięcie momentu obrotowego.
  • Praktyczny klips na pasek (nie dot. 070104).
  • Zintegrowane oświetlenie diodowe, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.
  • Szybkomocujący uchwyt wiertarski.
Z bezszczotkowym silnikiem EC.
Z hamulcem silnika.
Opis:
  • Cordless impact drill/driver GSB 18V-110 C, The GSB 18V-110 C Professional is an extremely powerful and robust cordless impact drill/driver with a brushless motor
  • The maximum torque of 110 Nm and a brushless motor deliver extremely powerful performance
  • The GSB 18V-110 C is designed for drilling in wood up to a maximum diameter of 82 mm, screwdriving up to 12 mm, drilling in steel up to 13 mm, and impact drilling in masonry up to 16 mm
  • The device is compatible with all Bosch Professional 18V batteries and chargers (Professional 18V system)
  • The GSB 18V-110 C Professional also features 2 speeds, Autolock, KickBack Control, Electronic Motor Protection, a handle, a lithium-ion rechargeable battery and a precision clutch
Cecha szcz.:
  • Battery voltage: 18.0 V
  • Battery type: Lithium-ion
  • Chuck clamping range, min./max.: 1.5 / 13 mm
  • Drilling Ø in wood, max.: 82 mm
  • Drilling Ø in masonry, max.: 16 mm
  • Drilling Ø in steel, max.: 13 mm
  • Torque (soft/hard/max.): 47/85/110 Nm
  • Torque settings: 25+2
  • Weight excl. battery: 1.9 kg
  • No-load speed (1st gear/2nd gear): 0 - 480 / 0 - 2100 rpm
  • Max. impact rate: 31500 bpm
  • Screw Ø, max.: 12 mm
  • Vibration emission value ah [drilling in metal]: 2.5 m/s²
  • Vibration emission value ah [impact drilling in masonry]: 15.5 m/s²
  • Uncertainty K [drilling in metal]: 1.5 m/s²
  • Uncertainty K [impact drilling in masonry]: 1.5 m/s²
Zaleta:
Bardzo mała długość główki wynosząca jedynie 184 mm.
W dostawie:
W komplecie 2 akumulatory litowo-jonowe ProCORE 18 V / 4,0 Ah, ładowarka i L-BOXX.