Nr art.: THC00150
Cena za 1 Sztuka
plus podatek VAT w obowiązującej wysokości Ceny plus koszty dostawy
Indywidualne ceny dla klientów biznesowych po zalogowaniu.
na zamówienie
Czas realizacji ok. 4-6 dni roboczych
0 sztuk w magazynie
Wybierz rozmiar artykułu i ilość
Cena za 1 Sztuka (z VAT)
Dostępność
UWAGA:
Dodaj do listy artykułów
Udostępnij ten produkt
lub skopiować ten link
Szczegóły produktu
Dane techniczne
Wlot płynu chłodząco-smarowego Bez doprowadzania środka chłodząco-smarowego
Wyciek płynu chłodząco-smarowego Bez odprowadzania środka chłodząco-smarowego
Środek chłodząco-smarowy nie
Seria PWLNR
Oznaczenie producenta PWLNR2525M-08
Materiał skrawający HC
Wielkość płytki 8 mm
Rodzaj produktu Uchwyty ostrzy
Długość 150 mm
Szerokość 25 mm
Wysokość 25 mm
Rodzaj zastosowania strona prawa
Identyfikacja i klasyfikacja
Numer artykułu THC00150
EAN / GTIN 4960664150496
Numer producenta THC00150
Numer L L22380 122
Opis
Opis:
Turning Toolholder PWLNR2525M-08
Cecha szcz.:
GAMO (GTC - Rake angle orthogonal): -6 Degree
LAMS (GTC - Inclination angle): -6 Degree
AN (GTC - Clearance angle major, Pos. A): 0 Degree
CNSC (GTC - Coolant entry style code): 0
CXSC (GTC - Coolant exit style code): 0
RE (GTC - Corner radius, Pos. A): 0.8 mm
S (GTC - Insert thickness, Pos. A): 4.76 mm
Insert size: 8
IC (GTC - Inscribed circle diameter, Pos. A): 12.7 mm
Shank height (H): 25
Shank width (B): 25
B (GTC - Shank width): 25 mm
H (GTC - Shank height): 25 mm
HF (GTC - Functional height): 25 mm
Head length (LH): 27
WF (GTC - Functional width): 32 mm
KAPR (GTC - Tool cutting edge angle): 95 Degree
Total length (LF/OAL): 150
LF (GTC - Functional length): 150 mm
OAL (GTC - Overall length): 150 mm