Cikkszám: 1600A013P6
Ár / 1 Darab
plusz az aktuális ÁFA. Árak plusz szállítási költségek
Egyedi árak az üzleti ügyfelek számára a bejelentkezés után.
érdeklődés szerint
Várható szállítási idő: 1-2 hét
0 darabszám azonnal szállítható
Válassza ki a változatot és a darabszámot
Ár / 1 Darab (ÁFA-val)
Elérhető
Kérjük, vegye figyelembe a szállítási időt és a korlátozott tanácsadást:
Hozzáadás a kívánságlistához
A termék megosztása
vagy másolja át ezt a linket
Termékadatok
Azonosítás és osztályozás
Cikkszám 1600A013P6
EAN / GTIN 3165140934381
Gyártó száma 1600A013P6
L-szám L00590 1383
Leírás
Leírás:
  • FlexiClick tartozék GFA 18-M
  • Bosch FlexiClick rendszer: Rugalmas és sokoldalú minden munkához a 18 voltos kategóriában, Teljes rugalmasság: A Bosch FlexiClick rendszere számos állítható tartozékával optimális megoldás minden munkakörülményhez, Egyszerű használat: A Bosch FlexiClick tartozékok 16 különböző pozícióban rögzíthetők anélkül, hogy ki kellene venni őket az Akkumulátoros csavarhúzóból, Robusztus: 13 mm-es teljes fém tokmány
Jellemző:
48 mm
  • Szerszámméretek (magasság): 52 mm
  • Szerszámméretek (hossz): 71 mm