Natura dokonuje prawdziwych cudów.

Tego samego możesz oczeki

Sprawdż teraz

Przyznajemy, że koncepcja skali nie jest naszym dziełem.

Sprawiliśmy tylko, że jest bardziej precyzyjna.

Sprawdż teraz

Również w świecie narzędzi obowiązuje zasada: perfekcja zdobywa uznanie. GARANT, jako marka narzędzi Premium, oznacza skoncentrowane kompetencje producenta Hoffmann Group. Ponad 40.000 wydajnych narzędzi Top dla wszystkich obszarów zastosowania oferuje najwyższą pewność innowacyjności, stałą jakość Premium i optymalny stosunek ceny do jakości.

Od ponad 45 lat znani przedsiębiorcy i znane marki z zakresu techniki medycznej, sektora energetycznego, budowy maszyn, narzędzi i form, lotnictwa i astronautyki oraz przemysłu samochodowego i innych branż zaufali marce GARANT.

Odpowiedź jest prosta. GARANT.

Natura. Pełna mocy, odporna i suwerenna. Czy możemy się od niej czegoś nauczyć z korzyścią dla naszych narzędzi? Jest ona we wszystkim wzorem dla ludzi. Tworzy nowości, zawsze się dostosowuje i ostatecznie zwycięża najlepsze rozwiązanie. Dokładnie tak samo projektujemy również nasze narzędzia GARANT.

W naszym wideo wizerunkowym GARANT wykorzystujemy emocjonalne obrazy i łączymy je z wybranymi produktami GARANT. Efektownie, w sposób zróżnicowany i emocjonalny.

In the new GARANT image video we use powerful emotional images and link them to selected GARANT products. Striking, distinctive, emotional.

GARANT - nasza gwarancja jakości

Narzędzia marki GARANT jakie oferuje Hoffmann Group to asortyment Premium o przekrojowym zastosowaniu, z najwyższą dostępnością, przy najlepszym stosunku ceny do jakości, wsparty serwisem zwiększającym wydajność i produktywność - wszystko z jednej ręki.

Premium to ciągłe unowocześnianie i tworzenie nowych doskonalszych produktów GARANT. Narzędzia GARANT produkowane są zgodnie z certyfikowanym procesem rozwoju: najpierw dokładnie sprawdzane oraz testowane, a potem dopiero potem powstaje produkt, wyprodukowany na najlepszych na świecie urządzeniach.

Jest wiele czynników, które wpływają na zwiększenie wydajności:

  • ponad 40.000 produktów GARANT do wszystkich zastosowań: obróbki skrawania, mocowania, przyrządów pomiarowych, szlifowania i przycinania, narzędzi ręcznych oraz wyposażenia warsztatów.
  • Jakość Premium przy najlepszym stosunku ceny do jakości.
  • Własny team zajmujący się innowacją narzędzi, 12 własnych centrów do testowania narzędzi z certyfikatem dla procesów przeprowadzania testów.
  • Produkty GARANT są innowacyjne i wyrafinowane.
  • 99 % produktów GARANT dostępnych po zamówieniu w ciągu 24 h w Niemczech i Polsce (48 h na terenie Europy).
  • 10 lat gwarancji na narzędzia GARANT.*
    * 10 lat gwarancji na materiał i wykonanie produktów GARANT w przypadku użytkowania zgodnego z przeznaczeniem, z wyłączeniem normalnego zużycia spowodowanego czynnikami mechanicznymi oraz z wyłączeniem wszystkich podzespołów elektronicznych.
    * 10 lat gwarancji na materiał i wykonanie produktów wyposażenia warsztatowego GARANT w przypadku użytkowania zgodnego z przeznaczeniem, z wyłączeniem normalnego zużycia spowodowanego czynnikami mechanicznymi oraz z wyłączeniem wyposażenia warsztatowego montowanego w kontenerach, jak również wszystkich podzespołów elektronicznych.

GARANT został wyróżniony

Każdego dnia na nowo stawiamy sobie nowe wyzwania i dajemy z siebie wszystko. Dla marki GARANT oznacza to konsekwentny nieprzerwany rozwój produktów i serwisu – dla optymalnych warunków.

Zawsze staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych użytkowników. W związku z tym nie przestajemy rozwijać naszych sprawdzonych produktów GARANT m.in. poprzez współpracę z naszymi Klientami, Dostawcami i wiodącymi Instytutami. Chętnie korzystamy z porad podczas rozmów z doświadczonymi użytkownikami. W końcu właśnie praktyka jest najlepszym testem. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość Premium: Zresztą nie przypadkiem zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem VDA 6.4 przyznawanym producentom oraz certyfikatem ISO 9001 i tym samym dysponujemy optymalnym Systemem Zarządzania Jakością.

Uwielbiamy narzędzia najwyższej klasy i zawsze chcemy być najlepsi. Nie pozostawiamy przy tym nic przypadkowi. Pracujemy z pasją i zamiłowaniem do detalu po to, aby móc zaoferować Państwu to, co najlepsze. Otrzymaliśmy za swoje starania ponad 40 międzynarodowych wyróżnień, jak choćby iF award albo red dot award w najważniejszej kategorii oraz German Design Award, jest to dla nas dodatkowy powód do dumy.

GARANT gwintowniki Master Tap INOX

Nowy specjalista w dziedzinie gwintowania otworów w trudnych do obróbki stalach stopowych.

GARANT Xtric

NOWOŚĆ: oszczędzaj cenny czas z GARANT Xtric

GARANT GridLine wyposażenie warsztatowe

Ergonomiczny, dobrze przemyślany i modułowy.

Ważne tematy

GARANT produkcja

Pierwszorzędne wyposażenie warsztatów.

GARANT references

Discover how we have helped our customers optimise their procurement and production processes.