• Szanowni Klienci, w czwartek 9 maja 2024 r. ze względu na święto w Niemczech, nie będą realizowane wysyłki zamówień do Polski. Przepraszamy za niedogodności.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ W OBSŁUDZE KLIENTA B2B (POZNAŃ)

Miejsce pracy: POZNAŃ

Hoffmann Group jest obecnie jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. My – firma Perschmann – należymy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzimy naszą działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od ponad 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem oferty poszukujemy do pracy w naszej firmie kandydatki / kandydata na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej w obsłudze klienta biznesowego (B2B).

Obowiązki:

  • Aktywizacja telefoniczna oraz mailowa klientów z firmowej bazy danych.
  • Aktywizacja nowych klientów biznesowych pozyskanych z ogólnodostępnych baz danych.
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z klientami.
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych klientów w systemie operacyjnym CRM.
  • Przygotowywanie ofert dla klientów.
  • Nadzór nad realizacją zamówień od pozyskanych klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i online (lub doświadczenie w call center) oraz w obsłudze klienta biznesowego (B2B).
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Office.
  • Umiejętność analizowania danych.
  • Komunikatywność, szczególnie w kontakcie telefonicznym z klientem biznesowym.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i wysoki poziom osobistego zaangażowania.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Otwartość na zmiany i gotowość do nauki.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej wiodącym w Europie dostawcą profesjonalnych narzędzi.
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Doskonała atmosfera pracy.
  • Elastyczny czas pracy i duża swoboda działania.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to aplikuj klikając na: https://perschmann.talentplus.pl/rec/applicant/direct/consent/7c0f87b7-d772-4227-89c9-3b09b96982ef/p/

Zakupy bezpośrednie

Nie masz jeszcze konta w eShop?

W koszyku

Do koszyka
Do koszyka