Hoffmann Group Home
  • 500.000 listed articles
  • Highest delivery accuracy
  • TÜV certified quality of delivery
  • Menu
7255_Header_Stellenanzeigen.jpg

Current job opportunities

Doradca techniczny w zakresie techniki pomiarowej

DORADCA TECHNICZNY W ZAKRESIE TECHNIKI POMIAROWEJ
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy: Wrocław lub Kielce/Rzeszów
Przeszło 2700 zmotywowanych pracowników i międzynarodowych partnerów w ponad 50 krajach swoją pracą i zaangażowaniem uczyniło Hoffmann Group tym, czym jest obecnie: jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. Nasz stabilny wzrost znajduje odzwierciedlenie również w poziomie obrotów, które w 2017 roku osiągnęły na całym świecie wartość ponad 1 miliarda Euro.
Firma Perschmann należy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzi swoją działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. To rodzinne przedsiębiorstwo już od 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania. Tutaj cały zespół „stawia na firmę”.

W związku ze stałym wzrostem sprzedaży poszukujemy do pracy w naszej firmie osoby na stanowisko Doradcy Technicznego w zakresie techniki pomiarowej ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Obowiązki:

• Wsparcie techniczne Kierowników Regionalnych w zakresie doboru rozwiązań.
• Współpraca z dostawcami z Niemiec i Polski w zakresie doboru rozwiązań technicznych (przyrządy i urządzenia pomiarowe).
• Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników działu sprzedaży.
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów na temat produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę Perschmann.
• Doraźna współpraca z działem technicznym w centrali firmy w Niemczech.
• Współpraca z Kierownikami Regionów przy projektach i inwestycjach.

Wymagania:

• Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku finanse lub rachunkowość.
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Kierunkowe wykształcenie techniczne (warunek konieczny).
• Praktyczna znajomość metrologii – doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem.
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
• Determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów.
• Doświadczenie w kontaktach handlowych z klientami będzie dodatkowym atutem.
• Komunikatywność i umiejętność pracy w kilkuosobowych zespołach.
• Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w kraju i zagranicą (wymagane prawo jazdy kat. B).

Oferta:

• Interesująca, pełna wyzwań praca w ambitnym i sympatycznym zespole międzynarodowej firmy, która posiada wiodącą pozycję na rynku polskim i europejskim.
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (także do użytku prywatnego).
• Elastyczny czas pracy oraz duża decyzyjność i swoboda działania.
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
• Szeroki pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli Ty również chcesz postawić na firmę, wyślij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
Perschmann Sp. z o.o., ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań
lub mailem na adres: rekrutacja@perschmann.pl
z dopiskiem „MT Team 1”.

Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Perschmann Sp. z o. o, ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań, w celu prowadzenia procesu rekrutacji”.