Hoffmann Group Home
  • 500.000 listed articles
  • Highest delivery accuracy
  • TÜV certified quality of delivery
      • Menu
      7255_Header_Stellenanzeigen.jpg

      Current job opportunities

      Doradca techniczny w zakresie techniki pomiarowej

      DORADCA TECHNICZNY W ZAKRESIE TECHNIKI POMIAROWEJ
      ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB JĘZYKA ANGIELSKIEGO

      Miejsce pracy: Wrocław lub Kielce/Rzeszów
      Przeszło 2700 zmotywowanych pracowników i międzynarodowych partnerów w ponad 50 krajach swoją pracą i zaangażowaniem uczyniło Hoffmann Group tym, czym jest obecnie: jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. Nasz stabilny wzrost znajduje odzwierciedlenie również w poziomie obrotów, które w 2017 roku osiągnęły na całym świecie wartość ponad 1 miliarda Euro.
      Firma Perschmann należy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzi swoją działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. To rodzinne przedsiębiorstwo już od 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania. Tutaj cały zespół „stawia na firmę”.

      W związku ze stałym wzrostem sprzedaży poszukujemy do pracy w naszej firmie osoby na stanowisko Doradcy Technicznego w zakresie techniki pomiarowej ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

      Obowiązki:

      • Wsparcie techniczne Kierowników Regionalnych w zakresie doboru rozwiązań.
      • Współpraca z dostawcami z Niemiec i Polski w zakresie doboru rozwiązań technicznych (przyrządy i urządzenia pomiarowe).
      • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników działu sprzedaży.
      • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów na temat produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę Perschmann.
      • Doraźna współpraca z działem technicznym w centrali firmy w Niemczech.
      • Współpraca z Kierownikami Regionów przy projektach i inwestycjach.

      Wymagania:

      • Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku finanse lub rachunkowość.
      • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
      • Kierunkowe wykształcenie techniczne (warunek konieczny).
      • Praktyczna znajomość metrologii – doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem.
      • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
      • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
      • Determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów.
      • Doświadczenie w kontaktach handlowych z klientami będzie dodatkowym atutem.
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w kilkuosobowych zespołach.
      • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w kraju i zagranicą (wymagane prawo jazdy kat. B).

      Oferta:

      • Interesująca, pełna wyzwań praca w ambitnym i sympatycznym zespole międzynarodowej firmy, która posiada wiodącą pozycję na rynku polskim i europejskim.
      • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (także do użytku prywatnego).
      • Elastyczny czas pracy oraz duża decyzyjność i swoboda działania.
      • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
      • Szeroki pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb.

      Jeśli Ty również chcesz postawić na firmę, wyślij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
      Perschmann Sp. z o.o., ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań
      lub mailem na adres: rekrutacja@perschmann.pl
      z dopiskiem „MT Team 1”.

      Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Perschmann Sp. z o. o, ul. Ostrowska 364, 61-312 Poznań, w celu prowadzenia procesu rekrutacji”.